Meil kõigil on tähtpäevad, olgu siis kas pulm, pulma-aastapäev, juubel, laste tähtpäev, tüdrukute, poissmeeste õhtu, kokkutulekud, koolilõpu peod vms.

Kui on tegemist juubeliga, siis kõigepealt teen sissejuhatava osa, järgnevalt pakun erinevaid seltskonnamänge ja tantse, soovi korral ka kooslaulmist või võistluslaumist, aeg ja muud tegevused on kokkuleppel.

Pulmad, kuna pulm ise on väga tähtis sündmus, siis kohtun eelnevalt enne pulmi päris mitmeid kordi noorpaariga..., eks ikka selleks, et pulma ette valmistada ja et pulmad tuleksid just sellised, nagu noorpaar seda soovinud on.

Pulmapäeval, alates registreerimisest olen koos noorpaari ja pulmakülalistega, terve pika rongkäigu ajal annan teada pulmakülalistele kuhu vaja sõita, koguneda ja mida teha.

Peokohas sissejuhatav osa, noorpaari avavalss (tants), erinevad mängud ämmale, äiale, noorpaarile ja pulmakülalistele, soovi korral laulan koos rahvaga  või korraldan lauluvõistluse..., aga kindlasti midagi uut ja huvitavat, see aga  olgu noorpaarile üllatus!:)) 

Minu põhieesmärk on pakkuda kliendile kvaliteetset teenust ja paindlikku hinnakujundust, üldjuhul on hind kokkulepitav, arvestan kõiki kliendi soove, mis peamine aitan vajadusel lilleseadja, õhupallimeistri, juuksuri, kosmeetiku, fotograafi, cateringiteenuse, ruumide, erinevate artistide leidmisel.

Helitehnika mida ma kasutan peokohas..., need on:

  1. 2x kõlarid+jalad
  2. pult
  3. CD-DVD mängija
  4. 2x raadio mikrofonid
  5. 1-juhtmega mikrofon
  6. Dj-pult

 

Kui Teil on soov korraldada suur ja meeldejääv pidu, mis jääb meelde nii Teile kui Teie sugulastele ja sõpradele, siinkohal soovitan võtta Teil pulmaema või õhtujuht. 

Üheskoos teeme peo eriliseks ja kordumatuks.